•  

     

  •  

     

Producenci

Dekoracje na stół w stylu Boho
Dodatki w stylu boho potrafią skutecznie odmienić wygląd domu lub mieszkania. I to stosunkowo małym kosztem i bez konieczności przeprowadzania gruntownych remontów. Widać to na przykładzie prezentowanych dekoracji. Już niewielka podkładka na stół boho wystarczy, aby wnętrze nabrało ożywczego klimatu. Sprawdź, jakie jeszcze dekoracje posiadamy w asortymencie naszego sklepu!

Zestaw do serwowania przekąsek BAMBOO Zestaw do serwowania przekąsek BAMBOO
Cena: 34,99 zł 44,99 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
  • promocja
Deska drewniana do serwowania MANGO BOARD Deska drewniana do serwowania MANGO BOARD
Producent: wurm
Cena: 49,99 zł 59,99 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja

Jaki jest styl boho?

Styl boho wywodzi się od słowa „boheme”, które charakteryzuje wolnych artystów, nie przynależących do żadnych, ściśle określonych ram czy schematów. Mowa o pisarzach czy malarzach, którzy ponad wszystko przedkładali wolność wyboru i swobodę przekazu nad to, co przewidywalne i często powielane. Tak właśnie narodził się styl boho – blisko związany z tym, co naturalne, a przy tym daleki od rutyny i powtarzalności. I choć dla wielu bohema może wydawać się nieuporządkowana i chaotyczna, w gruncie rzeczy skrywa w sobie artystyczny nieład. Główną rolę odgrywają w niej dodatki. Jeśli zatem obiektem Twoich poszukiwań są dekoracje na stół boho, w Dilala.pl znajdziesz ich szeroki wybór.

Czym ozdobić stół we wnętrzach boho?

O tym, że stół jest centralnym meblem w każdym domu, wie zapewne każdy. I to bez względu na zastosowany wystrój. Jest miejscem do spożywania posiłków, a także centrum rodzinnych i towarzyskich spotkań. Jeśli jest to stół boho, potrzebuje dodatkowej oprawy, w postaci oryginalnych ozdób i dekoracji, dzięki którym nabierze wyjątkowego wyglądu. O jakich konkretnie dodatkach mowa? W sklepie Dilala.pl wybór jest szeroki. Mogą to być podkładki na stół boho wykonane z trawy morskiej lub juty, a także makramowe, które bez wątpienia nadadzą ożywczego wyglądu - nawet prostemu i niepozornie wyglądającemu meblowi. Mile widziane są również wszelkiego rodzaju zestawy do serwowania przekąsek i dipów, umieszczone na eleganckiej, drewnianej desce. Stół w stylu boho nabierze innego wyglądu, jeśli znajdą się na nim efektowne tace – drewniane, metalowe lub marmurowe, wyjątkowe patery i misy dekoracyjne czy świeczniki z trawy morskiej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl